poniedziałek, 24 lutego 2014

Yankee Candle, Soft Blanket


Rozgrzewający, bogaty i zaskakujący zapach rozgrzanego bursztynu, wanilii i cytrusów. Ogrzej się przy aromacie wosku, który przeniesie Cię myślami na gorący piasek tropikalnej wyspy, gdzie znajdziesz cudowne ciepło i wspaniały aromat żywicy, dzikiej wanilii i limonek.


Jest to chyba jeden z najbardziej popularnych zapachów Yankee Candle. Nie potrafiłam sobie wyobrazić jak on może pachnieć i szczerze, nie potrafię też go dokładnie opisać. Ale mogę powiedzieć z ręką na sercu, że jest to mój ulubiony zapach i na pewno kupię go ponownie jak tylko mi się skończy. Uwielbiam go! Zapach jest przepiękny, faktycznie taki otulający i odprężający. Kojarzy mi się z czystością, ale nie jest typowym świeżym zapachem, jest raczej taki ciepły i kojący.


Zapach jest bardzo intensywny, ale nie duszący a nawet powiedziałabym , że deliktany. Trudno to wytłumaczyć, ale taki kawałek jaki widzicie na zdjęciu starczył mi na lika godzin palenia przez 4 dni! I cały czas pachniał tak samo intensywnie, ale nie jest to zapach od którego boli głowa. Inne woski po kolejnym odpaleniu już nie pachną a ten pachniał przez kilka dni.

Serdecznie plecam Wam wypróbowanie tego wosku. Jest on idealny na prezent dla kogoś - jeśli nie wiecie jaki zapach wybrać, myślę, że ten będzie się podobał prawie każdemu:)
Woski Yankee Candle możecie kupić na www.goodies.pl, ceny są bardzo atrakcyjne.

Może Wy znacie już ten wosk, co o nim myślicie? Podoba Wam się?

Pozdrawiam, Margaritess. :)

8 komentarzy:

 1. Aż sobie dziś go rozpalę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. na ten zapach poluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam i bardzo go lubię :) Pachnie tak świeżo i też na pewno kupię go ponownie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam i nieustannie się zachwycam!
  Pozdrawiam ;-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę go kupić. :)

  OdpowiedzUsuń