piątek, 12 czerwca 2015

Drugie urodziny bloga

Wreszcie nadszedł ten czas. Tak, to już dwa lata. Niby nie dużo, wiele z Was ma dłuższy staż, ale dla mnie to kawał czasu, zwłaszcza, że od samego początku nie wiedziałam jak potoczą się moje blogowe losy no i czy sama będę chciała pisać. A chcę, i to bardzo! :)

Bloga zakładałam z myślą o tym, że będzie o kosmetykach, urodzie, ale z czasem zaczęły się pojawiać posty zdjęciowe z tym co u mnie, dwie recenzję książek, jeden przepis, a nawet kilka strojów dnia. I cieszę się z tego, bo chyba nie chcę się ograniczać tylko do kosmetyków, chciałabym na tym blogu zamieszczać wszystko co mnie interesuje, co mnie boli, o czym myślę. Oczywiście nadal z przewagą recenzji kosmetycznych, ale nie chciałabym zamykać sobie drogi do innych postów.

Teraz może "pochwalę" się moimi statystykami, i choć wiem, że to wcale nie dużo, w końcu nie osiągnęłam przez te dwa lata jakiegoś wielkiego sukcesu blogowego, to jednak te liczby, które może dla Was są niskie, dla mnie wiele znaczą.

Przez dwa lata udało mi się zgromadzić na moim blogu 175 obserwatorów.
Łączna liczba wyświetleń: 61 116
Łączna liczba wszystkich komentarzy: 3 606
Liczba unikalnych użytkowników to: 1 314

Jak w każdych tego typu postach musi przyjść czas na podziękowanie swoim czytelnikom :)
Dziękuję Wam bardzo za to, że jesteście ze mną, że wchodzicie na mojego bloga, czytacie posty i komentujecie. Każdego obserwatora zdobyłam swoją pracą, każdy sam z własnej woli mnie zaobserwował, nie prosiłam nigdy nikogo o obserwację.
Jedynie chciałabym Was prosić o większą aktywność w komentarzach, bo po wyświetleniach widzę, że wiele osób czyta dany post, ale niewiele komentuje :) Nie wiem z czego to wynika, może mi podpowiecie. 

Dziękuję, że jesteście ♥

No i na koniec pytanie i prośba do Was. Napiszcie mi jakich postów Wam u mnie brakuje, o czym chciałybyście przeczytać, może macie jakieś pytania do mnie i chcecie, żebym o czymś opowiedziała?

Proszę Was też o to, abyście napisały mi co podoba Wam się w moim blogu, a może co Was denerwuje, co mogłabym zmienić. To będą dla mnie cenne informacje, bo dzięki temu będę mogła się rozwijać i pisać o tym co Was interesuje.

Drugie urodziny bloga

Serdecznie Was pozdrawiam! Jeszcze raz dziękuję i proszę o sugestie na temat tego, o czym chciałybyście u mnie czytać. :)

Buziaki, Margaritess. :)

6 komentarzy:

 1. Wszystkieego dobrego w prowadzeniu bloga! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje tych dwóch lat, cieszę się, że Twój blog nie jest jednotematyczny, lubię różnorodność, pisz o wszystkim a z tymi komentarzami to niestety bywa różnie, pozdrawiam cieplutko:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :) Ja chętnie poczytam o wszystkim, co Cię interesuje. Pisz prosto z serca, to się najlepiej sprawdza :) A komentarzami się nie przejmuj, tak to już z nimi bywa, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję wytrwałości :) trzymaj tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń