niedziela, 12 czerwca 2016

20 faktów o mnie + Trzecie urodziny bloga

Witam Was w tym wyjątkowym dla mnie dniu. Dziś mój blog obchodzi swoje trzecie urodziny. Bardzo szybko to minęło, nawet nie wiem kiedy. Gdy zakładałam bloga, nie przypuszczałam, że uda mi się blogować tyle czasu, zwłaszcza, że jak same pewnie zauważyłyście, mój blog nie cieszy się mocną popularnością ani ilością czytelników. Ale ja się nie poddaję, piszę, bo lubię i chcę dzielić się pewnymi rzeczami z szerszą grupą odbiorców i dlatego nie przestanę nawet gdy będzie mnie czytać kilka osób :) Nawet dla tych kilku-kilkunastu osób warto pisać bloga :)
Aby uczcić rocznicę mojego bloga postanowiłam, że podzielę się z Wami 20 faktami o mnie. Kiedyś miałam zamiar zrobić TAG 50 faktów o mnie, ale doszłam do wniosku, że pewnie nie ma nikogo kto chciałby aż tyle o mnie wiedzieć :)

20 faktów o mnie
1. Lubię rozwiązywać krzyżówki i często to robię. 
Żródło
2. Uwielbiam patrzeć na lecące samoloty. Zawsze zastanawiam się gdzie ten samolot leci, kto nim podróżuje i dlaczego. 
3. Nawiązując do poprzedniego faktu, nigdy nie leciałam samolotem. Może dlatego tak mnie one fascynują.
4. Pije bardzo dużo herbaty, ponieważ ją uwielbiam. Najbardziej lubię owocowe, ale lubię też zielone, czarne, aromatyzowane. Cały czas próbuje nowe połączenia smakowe. 
5. Kocham Boże Narodzenie i cały rok na nie czekam. Bardzo lubię ten czas przedświąteczny, gromadzenie ozdób, strojenie domu/choinki, wybieranie prezentów dla bliskich no i wreszcie przychodzi sam czas Świąt. 
6. Wolę obdarowywać bliskich prezentami niż sama je dostawać. Zawsze czuję się niezręcznie wiedząc, że ktoś musiał wydać pieniądze po to, aby mi coś kupić. 
7. Cieszę się z każdego drobiazgu, dlatego łatwo trafić prezentem w mój gust. Nie jestem wybredna w tej kwestii i uważam, że każdy prezent mi się przyda. Nigdy nie wybrzydzam.
8. Bardzo lubię gotować i piec ciasta.
9. Boję się burzy.
10. Zawsze martwię się na zapas i wszystkim się stresuję. 
11. Uwielbiam czytać i kupować książki.
12. Mam problem z asertywnością. Nie potrafię odmawiać i często robię coś wbrew sobie tylko dlatego, żeby kogoś nie urazić. 
13. Jestem w "gorącej wodzie kąpana". Wszystko muszę mieć "na już", "na teraz".
14. Jestem bardzo nerwowa. Szybko się złoszczę i denerwuję.
15. Kiedyś miałam 3 koty, teraz niestety mam tylko jednego staruszka :)
16. Jestem zmarzluchem, najbardziej marzną mi dłonie i stopy.
17. Lubię oglądać programy kulinarne. 
18. Niestety mam niską samoocenę, często potrzebuję czyjejś aprobaty, aby wiedzieć, że ładnie wyglądam lub że coś dobrze robię. 
19. Uwielbiam grillować. W sezonie letnim i wakacyjnym mogłabym grillować co tydzień :)
20. Lubię wszelkiego rodzaju wycieczki i wyjazdy. Bardzo mnie to relaksuje i pomaga zapomnieć o problemach. Jednak niestety nie często mam na to okazję. 
21. Bonusowy fakt :) Kocham polskie góry. W Tatrach jestem zakochana, jeżdżę tam co roku i cały czas mam niedosyt. 
I jak podobają Wam się fakty o mnie? Dowiedziałyście się czegoś ciekawego? Może w niektórych względach jesteście podobne do mnie? Czekam na Wasze komentarze ♥

Buziaki, Margaritess. :)

11 komentarzy:

 1. Oo, jakby czytała o sobie, ponad połowa się zgadza :) I gratulacje, 3 lata to super wynik, życzę kolejnych jeszcze lepszych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie to samo 3/4 Twoich faktów dotyczy i mnie:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu fajnie dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej. Z tą aprobatą i nerwowością i wszystkim na już mam dokładnie tak samo. I z książkami, krzyżówkami i gotowaniem:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Gotować nie znoszę, ale też jestem nerwuskiem i narwańcem, mieć wszystko już i teraz :) NO i książki też kocham!

  OdpowiedzUsuń
 5. Też uwielbiam rozwiązywać krzyżówki i czytać książki. No i jestem wielkim zmarzluchem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również uwielbiam Boże Narozenie, kocham dawać prezenty, a sama cieszę się z najmniejszego drobiazgu. Uwielbiam piec, choć rzadko to robię, bo mam strasznie małą kuchnię. Za gotowaniem natomiast nie przepadam. I też jestem bardzo niecierpliwa, wszystko muszę mieć teraz, już, natychmiast ;) Stąd pewnie nadmiar kosmetyków... Grillowanymi potrawami mogłabym się żywić codziennie. I również kocham góry, choć raczej oglądać niż po nich chodzić. Ale uwielbiam też Bałtyk...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję 3 rocznicy :*! Życzę dalszych sukcesów:)
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 8. nigdy nie leciałam samolotem, uwielbiam grillować i kocham czytać książki:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też uwielbiam nasze góry i chyba nawet wybieram się tam w tym roku :)
  Też mam problem z asertywnością i też muszę mieć wszystko na już :)

  OdpowiedzUsuń