wtorek, 10 lipca 2018

Fotoksiążka dobra na wszystko

W ten piękny dzień przychodzę do Was z drugą częścią wpisu wynikającego ze współpracy z firmą printu.pl . Ja naprawdę uważa, że fotoksiążka to jeden z lepszych prezentów dla naszych bliskich, jeśli oczywiście macie trochę zdjęć z tą osobą :) Wiem, że są osoby, które kompletnie nie lubią się fotografować i zrobić sobie wspólne zdjęcia graniczy z cudem :) Ale jeżeli macie zdjęcia wspólnych chwil z mamą, koleżanką, siostrą, chłopakiem, to warto zamknąć je w fotoksiążce printu :)
https://printu.pl/fotoksiazka/

Jak widzicie moja fotoksiążka dotyczy mojej miłości, czyli moich kociaków ♥ Na stronie printu.pl są dostępne szablony dla zwierzaków - dla kotków albo dla psów, no po prostu są urocze, nie mogłam się oprzeć :)
Fotoksiążka jako prezent dla przyjaciółki sprawdzi się genialnie. Właśnie poza wspólnymi zdjęciami lub zamiast nich, możecie umieścić w książce zdjęcia zwierząt przyjaciółki albo czegoś związanego z jej pasją. W fotoksiążkach nie zawsze muszą być zdjęcia tylko konkretnej osoby, do której ja kierujemy. Szeroki wybór szablonów daje nam takie możliwości, że możemy zrealizować każdy projekt, jaki tylko przyjdzie nam do głowy.
Zdjęcia zamknięte w książce możecie podarować również komuś starszemu, dziadkom lub wujkom. Może być ona ciekawym i zaskakującym pomysłem na urodziny czy imieniny. Możecie skorzystać z podpowiedzianego szablonu lub wybrać zupełnie inny.

Mam nadzieję, że wykorzystacie moje pomysły w formie fotoksiążki dla Waszych bliskich. A może już ją komuś podarowałyście? Może same taką dostałyście?

Czekam na Wasze komentarze :)

Buziaki, Margaritess. :)

11 komentarzy:

 1. Ale piękne kicieeee <3 Moja czwórka pozdrawia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobiłam fotoksiążkę dla swojej siostry i przyjaciółki :) Jedną dałam też tacie na 50-te urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam dwie, chyba pora na kolejną :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sprawa taka fotoksiążka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej z kitkiem <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/07/red-shirt.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Fotoksiążki są wspaniałe! Jako prezent dla kogoś jak i dla siebie jako pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jakoś nie mogę się przekonać do fotoksiążek. U mnie się kurzą :(

  OdpowiedzUsuń