poniedziałek, 22 grudnia 2014

Granulki zapachowe Traditional Christmas

Jak wiecie jestem fanką wosków Yankee Candle, ale równie mocno polubiłam się z granulkami zapachowymi angielskiej firmy Regent House, które można znaleźć na stronie Aromatella.pl. Miałam w tamtym roku jeden zapach, który wypaliłam do końca, ale zapomniałam Wam o nim napisać. Tym razem w moje ręce trafił zapach Traditional Christmas.


Granulki mają pojemność 200 g a kosztują 9 zł. Na jedną porcję wystarczy jedna łyżeczka granulek a zapach jest bardzo intensywny i rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Granulki zapachowe to produkt na bazie naturalnej soli z dodatkiem olejku zapachowego.


Granulki są niewielkiej wielkości, akurat ten zapach jest w kolorze białym, ale są też inne kolory, które w miarę uwalniania się zapachu, tracą kolor, dzięki czemu wiadomo kiedy zapach już się totalnie wypalił :)


Zapach jest bardzo przyjemny, intensywny, ale nie za mocny i nie boli od niego głowa, bo z czasem traci na intensywności, ale delikatna woń zostaje jeszcze po zgaszeniu. Ten zapach faktycznie kojarzy mi się ze Świętami Bożego Narodzenia, ponieważ przypomina mi ciasto keks :) Jest słodki, trochę czuję w nim olejek migdałowy, ale jest też perfumowany.


Zapach bardzo mi się podoba i faktycznie przywołuje u mnie zapach Świąt. Polecam Wam wypróbowanie granulek zapachowych, a jeśli nie wiecie na jaki zapach się zdecydować to Traditional Christmas bardzo polecam :)

Jeżeli już próbowałyście tych granulek zapachowych, to dajcie znać jak się Wam sprawdzają :)

Pozdrawiam, Margaritess. :)

4 komentarze:

  1. ja ich nie miałam jeszcze, ale chciałabym ;]

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne takie granulki :) Ale nie wiem czy ten zapach by mi przypadł do gustu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Osobiście wolę podgrzewacze i olejki do kominka. Wygrałam kiedyś wosk YC i wrażenia na mnie nie zrobił...Może granulki dałyby radę :)

    OdpowiedzUsuń